ski-expert 2015

Arkadiusz Jędras mob. 601 40 89 50, e-mail: arek@skiexpert.pl

Made on a Mac

Serwis narciarski

W zakresie naszych usług jest wszystko co tylko można zrobić z nartami... serwis ręczny i maszynowy, regulacje, naprawy, wklejki, sztukowanie wyrwanych krawędzi itd. Nasz park maszyn to stanowią najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane produkty czołowych producentów sprzętu dla serwisów narciarskich.


WINTERSTEIGER OMEGA RS 150 – nasz najnowszy nabytek

- maszyna do planowania nart i zakładania struktur, obsługująca narty z rockerem, tourowe, freeridowe, sportowe wyczynowe, a także narty biegowe, z pełnym pakietem RACING do zakładania najbardziej zaawansowanych struktur racingowych, wyposażona w docisk pneumatyczny. Precyzja nacięcia kamieniem ślizgu wynosi 0,01mm.


WINTERSTEIGER  MCR 800 – „poczciwy staruszek” maszyna służy do wstępnego planowania ślizgów i obróbki nart taśmą diamentową i korkową... i używamy jej czasami z sentymentu ;)


SULZBERG – dyski ceramiczne do ostrzenia krawędzi bocznej i podnoszenia krawędzi dolnej z dokładnością do 0.25 stopnia, dzięki dużej powierzchni styku dysku ostrzącego z krawędzią podczas ostrzenia przy minimalnych stratach materiału (zużycie krawędzi) możemy osiągnąć maksymalną precyzję.


RofB – maszyna do wstępnej obróbki i planowania nart i snowboardów


WALHOLZ-HUBER – Urządzenie do testowania wiązań narciarskich, umożliwia ustawienie realnej siły wypięcia wiązań narciarskich, a także diagnozuje sprawność wiązań narciarskich, po wykonanym teście klient dostaje wydruk z testu który często konieczny jest do ubezpieczenia narciarskiego.


SKI-EXPERT – Komora do wygrzewania nart z elektronicznym termostatem i termoobiegiem zapewniająca stabilną i bezpieczną temperaturę nagrzewania i wygrzewania nart oraz snowboardów w zakresie 55-70 stopni Celcjusza. Komora jest produkowana przez naszą firmę i znajduje się w naszej ofercie handlowej, zapraszamy.


WINTERSTEIGER, TOKO, SNOLI KUNZMANN, SWIX, SKI MAN - Narzędzia do obróbki ręcznej nart i snowboardów których używamy to wyłącznie produkty najbardziej uznanych producentów.

VOLA, TOKO, SOLDA, SWIX, START, HOLMENKOL, NANOX - do smarowania nart i snowboardów używamy wyłącznie markowych smarów.

 

Firma   Serwis   Sklep   Boot fitting  Porady  Wyjazdy  Bieganie & rowery  Kontakt